Tel. (+48 22) 649 79 29
Fax (+48 22) 649 79 27

Dział B+R Spółki Layster

Dział Badawczo Rozwojowy w Spółce Layster istnieje od 2011 roku i od tego czasu nieprzerwanie przeprowadza różnego rodzaju projekty badawcze mające na celu usprawnienie, ulepszenie i doskonalenie dotychczas świadczonych usług, wprowadzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań naukowo-technicznych oraz optymalizacja świadczonych usług transportu pionowego z punktu widzenia efektywności ekonomicznej, logistycznej, technicznej, ekologicznej, poziomu bezpieczeństwa oraz kompleksowości.

Pracownicy naszego działu B+R to wykwalifikowana kadra posiadająca odpowiednie wykształcenie specjalistyczne oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży, w obszarze prowadzenia usług wynajmu, sprzedaży oraz/lub obsługi najwyższej jakości maszyn i urządzeń budowlanych, w tym między innymi żurawi wieżowych. 

Do tej pory dział B+R przeprowadził między innymi szereg prac zorientowanych na opracowanie innowacyjnego procesu świadczenia usług zabezpieczenia transportu pionowego i monitorowania parametrów żurawi wieżowych, które zostały zaangażowane w stworzenie i realizację projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 pt. "Wdrożenie innowacyjnych usług zabezpieczenia transportu pionowego i monitorowania parametrów żurawi wieżowych".

Oprócz badań własnych opartych na naszej wiedzy i doświadczeniu, stale współpracujemy także z zewnętrznymi ośrodkami naukowymi i produkcyjnymi.


Partnerzy
Formularz kontaktowy

© 2014 LAYSTER.PL Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: : Web-Profit S.C.